Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ
2020. január 29.  Szerda  13:00 óra

Uszodagépész álláspályázat

Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Nonprofit Kft.

Budapest, X., Szent László tér 7-14.

A Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Nonprofit Kft. Előd utcai tanuszodájába uszodagépész munkakörbe keres munkatársat.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

-          Az uszoda gépészeti és egyéb műszaki rendszereinek kezelése, felügyelete

-          A medencetér tisztítása magasnyomású mosóval

-          A vízkezelő vegyszerek utántöltése

-          A vízszint, a vízminőség és a vízhőmérséklet felügyelete.

A munkakör betöltésének időpontja:

A pályázat benyújtási határideje folyamatos

Foglalkoztatás jellege:

Alkalmazott

Munkavégzés jellege:

8 órás, teljes munkaidő, délutáni műszakban

Bérezés:

Iskolai végzettségnek megfelelően + cafetéria

Elvárások:

Középfokú szakirányú végzettség előny, de nem feltétel

Elvárt kompetenciák:

Megbízhatóság, felelősségtudat, terhelhetőség, pontosság, precizitás

Jelentkezni önéletrajz leadásával a Kőrösi Kulturális Központban (1105 Budapest, Szent László tér 7-14.) lehet, vagy a korosi@korosi.org e-mail címen.

Elfogadom